Horská chalupa U Hančilů cz eng

JAK JE TO U NÁS ZAŘÍZENÉ ...

Horskou chalupu si lze pronajmout v kapacitě až do 23 osob (patro + přízemí).

V podkroví objektu se nachází velká společenská místnost s vhodně umístěnou a plně vybavenou kuchyňskou linkou včetně myčky nádobí, varné desky, velké lednice s mrazákem, mikrovlnné trouby, varné konvice, presovače Tchibo Cafissimo Duo (kapsle vezměte vlastní), toustovače, s velkým stolem, barovým pultem a sedací soupravou. Po obvodu této společenské místnosti jsou dveře do celkem 5 ložnic.

první ložnice No.1
V první ložnici No.1  jsou 4 lůžka a dětská postýlka, koupelna na pokoji. Ve druhé ložnici No.Co? jsou 4 lůžka a koupelna na pokoji.
druhá ložnici No.Tak…
Ve třetí ložnici No.Tak… jsou 2 lůžka a možná dětská postýlka, koupelna na pokoji.

Čtvrtá ložnice No.Jo… je se 3 lůžky a jednou přistýlkou, vlastní koupelna s WC a sprchovým koutem na chodbě.

V páté ložnici No.Ne… jsou 4 lůžka, vlastní koupelna s WC a sprchovým koutem na chodbě.
 

Přízemí obsahuje dalších 8 lůžek, jedná se o obývací pokoj se 2 lůžky, kuchyň s kachlovými kamny, ložnici se 2 lůžky a druhou ložnici se 4 lůžky. V přízemí je k dispozici další koupelna s vanou a WC.

V přízemí ve sklípku se nachází stylově klenutá nová sauna (dokončena 2017), kterou mohou hosté za poplatek využívat dle libosti.  

Vybavení pro rodiny s dětmi: dětské postýlky (2x), dětský koutek s hračkami, jídelní židličky IKEA (2x), nočníky, dětská prkénka, dětské příbory, misky, talíře…

Vytápění celého objektu zajištěno centrálně.
Chalupa je nekuřácká.
Zde si můžete prohlédnout dispoziční řešení.

Parkování v letním období až pro 4 auta u objektu, v zimě parkování na centrálním parkovišti (1200 m od objektu, odvoz zavazadel z parkoviště do chalupy lze za poplatek domluvit na místě). Upozořňujeme, že v zimním období nelze dojet vlastním vozidlem k objektu, cestu k chalupě je nutno absolvovat pěšky po místní komunikaci! 

U naší chalupy se pasou ovce

Od jara do podzimu vám budou dělat společnost také roztomilé ovečky, které se pasou na svažité louce vedle chalupy.

U chaty, je oproti ostatním usedlostem ve Velké Úpě, mírně svažitý terén s malým protisvahem vhodným pro dětské začátečnické lyžování a sáňkování.

V letním období je příjemné jen tak relaxovat na osluněném zápraží a užívat pohodu dovolené na horách nebo je možno využít přírodního ohniště s posezením na valbových lavicích.